Resultatservice

Live resultater fra idrettene langrenn, skiskyting, hopp, kombinert, skøyter og alpint. (Leveres av NTB)

  • Alpint
    Maria Therese Tviberg
    WC Killington, USA
    Slalåm etter 2. omg.
    28. nov 2021 18:45
    8. plass
  • Alpint
    Thea Stjernesund
    WC Killington, USA
    Slalåm etter 2. omg.
    28. nov 2021 18:45
    27. plass
  • Alpint
    Mina Fürst Holtmann
    WC Killington, USA
    Slalåm etter 2. omg.
    28. nov 2021 18:45
    28. plass
  • Alpint
    Kristin Lysdahl
    WC Killington, USA
    Slalåm etter 2. omg.
    28. nov 2021 18:45
    0. plass
  • Hopp
    Marius Lindvik
    WC Ruka, Finland
    HS142 etter 2. hopp
    28. nov 2021 17:20
    4. plass
  • Hopp
    Anders Fannemel
    WC Ruka, Finland
    HS142 etter 2. hopp
    28. nov 2021 17:20
    25. plass
  • Hopp
    Daniel Andre Tande
    WC Ruka, Finland
    HS142 etter 2. hopp
    28. nov 2021 17:20
    26. plass
  • Hopp
    Fredrik Eirinsønn Villumstad
    WC Ruka, Finland
    HS142 etter 2. hopp
    28. nov 2021 17:20
    30. plass
  • Kombinert
    Jarl Magnus Riiber
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    1. plass
  • Kombinert
    Jens Lurås Oftebro
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    3. plass
  • Kombinert
    Jørgen Gråbak
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    13. plass
  • Kombinert
    Espen Andersen
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    17. plass
  • Kombinert
    Kasper Moen Flatla
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    23. plass
  • Kombinert
    Espen Dahlhaug Bjørnstad
    WC Ruka, Finland
    etter langrenn 10km Individuelt
    28. nov 2021 15:05
    0. plass
  • Langrenn
    Therese Johaug
    WC Ruka, Finland
    10 km fristil jaktstart
    28. nov 2021 13:45
    1. plass
  • Langrenn
    Heidi Weng
    WC Ruka, Finland
    10 km fristil jaktstart
    28. nov 2021 13:45
    3. plass
  • Skiskyting
    Vetle Sjåstad Christiansen
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    2. plass
  • Skiskyting
    Johannes Thingnes Bø
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    3. plass
  • Skiskyting
    Sivert Bakken
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    8. plass
  • Skiskyting
    Filip Fjeld Andersen
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    9. plass
  • Skiskyting
    Tarjei Bø
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    12. plass
  • Skiskyting
    Johannes Dale
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    35. plass
  • Skiskyting
    Sturla Holm Lægreid
    Östersund, Sverige
    10 km Sprint
    28. nov 2021 13:45
    37. plass